DADRL POLAND

Association of Drivers Against Daytime Running Lights
Kampania społeczna "Wyłącz światła - włącz myślenie"

Teraz jest N, 17 gru 2017, 21:35

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]

Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 750 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 71, 72, 73, 74, 75
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Kogo by tu ubrać jeszcze w kamizelki ?
PostNapisane: Wt, 16 maja 2017, 22:36 
Moderator

:shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:

A był to raczej młody czy już jakiś starszy?Miał może wąsy?A już myślałem że mycia auta z włączonymi jedynymi słusznymi(nawet i w przypadku aut z fabrycznymi dziennymi)nic nie pobije a jednak............ :cry:

Włączone światła w dzień to są tak mi potrzebne jak potrzebny jest słoniowi saksofon

Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  

PostNapisane: Śr, 17 maja 2017, 07:03 
Administrator

Zgrzybiały dziad ubrudzony farbą.
Zapomniałem dodać, ale to oczywiste, że kamizelkę miał założoną na oparciu fotela.

Skoda jest jak diskopolo - tak samo prostacka i równie popularna.

PostNapisane: N, 16 lip 2017, 22:12 
Administrator

Mały pokurcz w kamizelce:

Obrazek

Skoda jest jak diskopolo - tak samo prostacka i równie popularna.

PostNapisane: N, 16 lip 2017, 22:33 
Moderator

A ja dziś przy pięknej pogodzie i wyśmienitej widoczności jak jechałem autem to na żywe oczy widziałem mamusię i córusię na rowerach.Zarówno mamusia jak i córusia obie w zielonych szmatach.Córusia oczywiście również i garnek, mamusia bez gara.Córusia jechała chodnikiem dla pieszych i rowerzystów obok drogi a mamusia to już po drodze wyglądało to tak jakby ją eskortowała i pilotowała. :lol: Tylko sobie pomyślałem"Biedna dziewczynko jak mi Ciebie jest żal"I naprawdę aż żal mi się zrobiło tego dziecka. :cry:

Włączone światła w dzień to są tak mi potrzebne jak potrzebny jest słoniowi saksofon

PostNapisane: Pt, 29 wrz 2017, 00:45 
Nowy

u mnie 4 lata temu była akcja Jastrzębskiego, który rozdawał kamizelki przedszkolom, szkołom, i żłobkom, nie wiem czy jeszcze Dom Dziecka zaliczyli, i do dzisiaj to robi ,najgorsze jest to że te nieświadome dzieciaki do dzisiaj chodzą jak te reklamy na spacerach i wycieczkach, reklamując PZU I samego dewelopera marki Opel, .Kamizelka na froncie ma jakieś zdjęcie borsuka i napis "adaś dzieci pilnuje" a z tyłu właśnie te loga. na szczęście niektóre przedszkola odeszły, zastępując je zwykłymi chustkami lub czapkami, tak więc jeżeli nauczyciel ma problemy z odróżnieniem własnych dzieci to je założy,niektórzy nauczyciele ze szkół także odeszli, a pozostali wiadomo, w moim przypadku to zależy od nauczycieli czy założą, te szmatławce zielone czy nie, kolejny absurd który zauważyłem i zasługuje na oddzielny temat, to zegarki szpiegowskie przynoszone przez dzieci do szkoły, gdzie rodzic może na spokojnie kontrolować dziecko i podsłuchiwać inne dzieci, nauczycieli. jeżeli chodzi o rowery to ja widziałem dziecko w kamizelce w kasku i w ochraniaczach, pełne wyposażenie, czekam aż będą zakładać dzieciom zbroje a na rowerach tarcze, czasami odnoszę wrażenie że z roku na rok jest coraz gorzej

PostNapisane: Cz, 5 paź 2017, 11:15 
Zaangażowany

Ja też ostatnio zauważyłem pozytywną tendencję do zastępowania u dzieci tych za dużych, odblaskowych szmat chustami.

PostNapisane: N, 8 paź 2017, 23:06 
Moderator

U mnie odwrotnie - na rowerach coraz więcej dzieciaków w hełmach i ostatnio nawet jedno na hulajnodze w odblaskowej szmacie...współczuję takich rodziców! :@

Im bardziej poznaję ludzi tym bardziej kocham zwierzęta G.B.Shaw

PostNapisane: Pn, 9 paź 2017, 22:49 
Nowy

Ja widuje nie raz dziecko na rowerku z przyczepionymi kołami a samo dziecko jest w kasku.kilka razy widziałem dzieci w wieku szkolnym z ochraniaczami, w kasku i w szmacie odblaskowej , czyli pełne wyposażenie. a co do kamizelek u dzieci ostatnio rozmawiałem z przedszkolanką gdyż szła z dziećmi ( w kamizelkach) na skrzyżowanie, ja oczywiście ich zaczynam mijać i pytam, czemu dzieci mają na sobie kamizelki w dzień na chodniku. Zamiast odpowiedzieć na moje pytanie,zwróciła się do dzieci, po co noszą kamizelki, dzieciaki nie wiedziały co powiedzieć, to powiedziała oczywiście do dzieci że, dla bezpieczeństwa i żeby nas (dzieci) lepiej widać, ja mówię że kamizelki nie dają 100 % ochrony, ze zawsze istnieje zagrożenie potrącenia, a ona z zapytaniem do mnie czy wszystko daje bezpieczeństwo ?, wie że istnieje zagrożenie ale nastawia się optymistycznie że najlepiej w ogóle nie wychodzić z domu. (ja) ale dzieci mają kurtki z elementami odblaskowymi, to nie jest potrzebne. (ona) Wie pan, kamizelki odblaskowe mają jaskrawy kolor i dlatego je mają na sobie, lepiej je wtedy widać, niż bez. Chciałem kontynuować dalej, ale zakończyła bo musiała iść bo idą na skrzyżowanie , zapewne gadać o bezpieczeństwie, o kamizelkach że są ważne i że bez nich jesteś w śmiertelnym niebezpieczeństwie. itd, itp.

PostNapisane: Wt, 10 paź 2017, 11:45 
Zaangażowany

Na Tchibo zawsze można liczyć jak nie kamizelka odblaskowa dla psa to takie coś:

Załącznik:
84829_01_mood__third__m-tp-singleimage.jpg
84829_01_mood__third__m-tp-singleimage.jpg [ 15.21 KiB | Przeglądane 250 razy ]

Załącznik:
jpg.jpg
jpg.jpg [ 199.23 KiB | Przeglądane 250 razy ]

Załącznik:
jpg..jpg
jpg..jpg [ 3.39 KiB | Przeglądane 250 razy ]

PostNapisane: Wt, 10 paź 2017, 22:04 
Moderator

Ludzie, czy ja dobrze widzę - to ma reflektor na klacie? Ja pierd***... ale beka - czy to świeci po oczach innym jak większość stroboskopów rowerowych, czy pod nogi? Dobra, sam sobie odpowiedziałem - jak kogut na dachu, przecież nie biegamy statycznie... :lol:

Im bardziej poznaję ludzi tym bardziej kocham zwierzęta G.B.Shaw

Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 750 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 71, 72, 73, 74, 75

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]