DADRL POLAND

Association of Drivers Against Daytime Running Lights
Kampania społeczna "Wyłącz światła - włącz myślenie"

Teraz jest Śr, 16 paź 2019, 11:33

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]

Utwórz nowy temat Ten temat jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 11 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: a teraz konkretnie kiedy te ?
PostNapisane: N, 9 lis 2014, 13:32 
Zaangażowany

Mendy zlikwidują ten idiotyczny szkodliwy chory nakaz ? czy doczekamy się w tym prymitywnym wełkowym kraju , tego dnia? czy cos sie ruszyło w temacie ? czy raczej juz do konca swiata bedą tu swiecic wszystkim o kazdej porze dnia ? :lol: , ja wiem ze 80 proc tego narodu to debile i zyją w przekonaniu ze swiecenie w dzien to najwazniejsza czesc zycia ale o tym juz dyskusji jest na tym forum milion

Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  

Tytuł: Re: a teraz konkretnie kiedy te ?
PostNapisane: N, 9 lis 2014, 13:51 
Zaangażowany

Nie ma to jak zacząć wątek od obrażania kogoś... Przecinki też sobie daruj, bo Ci to nie wychodzi.
Naprawdę znudziło mnie już czytanie "wełnek to, wełnek tamto, wełnek jeździ skodą..." A on dalej tu zagląda i czasem pisze normalne rzeczy. Ostatnio przeszła mi przez głowę taka myśl, że jest postacią zmyśloną na tym forum...

Większość ludzi o tym nie myśli. W trasie przy wyprzedzaniu im się przydaje. Może tylko wtedy jakaś myśl na ten temat przelatuje. Wsiada, odpala dwie stacyjki, jedzie i myśli o tym, że za mało zarabia, musi popłacić rachunki i dojechać do pracy. Jakby ludziom zależało, to by nakazu nie było.
Większość ma tysiące innych myśli ważniejszych od zmieniania czegoś w otoczeniu. Zadanie dbania o bezpieczeństwo zrzucają ze swoich myśli na "specjalistów", a tym się do zmian nie śpieszy, bo cieszą się z pensji specjalisty i są z życia zadowoleni - po co się narażać, czy przemęczać.
Wiem, że teraz to uprościłem, ale coś w tym jest.

PostNapisane: N, 9 lis 2014, 14:55 
Zaangażowany

czy ty jestes polonistą ? olewam gramatyke , ortografie i inne duperele w swiecie wirtulanym pisze jak mi palec wpadnie na klawisz :lol: ja sie ciebie o zdanie nie pytam czy ci sie znudzilo czy nie !czytanie o wełkach , gowno mnie rowniez interesuje ze ludzie wsiadja odpalaja i mysla o rachunkach , ja zadalem pytanie czy sie cos w temacie ruszylo od strony realnego zlikwidowania tego przepisu czy nadal tkwimy w bagnie

sadzac po tym dziwnym wpisie po angielsku to masz lekko skołataną psychike , ciekawe ktory anglojezyczny walił by hasła w jezyku polskim :lol: :lol: :lol:

tak tak takich nam trzeba w tym schorowanym kraju

PostNapisane: N, 9 lis 2014, 16:18 
Zaangażowany

To odpowiem prościej ;) : wygląda na to, że nic się nie ruszyło.

Polonistą nie jestem, wręcz przeciwnie. Skoro piszesz, to po to, żeby ktoś to przeczytał. Jednocześnie olewasz go - niech się pomęczy czytając... _dziwna logika ale niech bedzie najbardziej mnie dziwi ze nie widzisz ! roznicy w łatwosci odczytywania takiego tekstu , interpunkcja to nie jest sztuka polonistow tylko sposob przekazania intonacji głosu czesto zmienia sens wypowiedzi_

hdtv_maniac napisał(a):
ciekawe ktory anglojezyczny walił by hasła w jezyku polskim :lol: :lol: :lol:

Pewnie żaden anglojęzyczny, to chyba logiczne. Jakoś nie widzę w fakcie, że język polski nie jest światowym językiem, nic zabawnego. :?

PostNapisane: N, 9 lis 2014, 17:31 
Zaangażowany

chcesz dalej prowadzic dyskusje i udawac yntylegenta z duzego miasta ? 8-)

PostNapisane: N, 9 lis 2014, 18:15 
Moderator

Taka uwaga (szczególnie do hdtv_maniac): najpierw trzeźwiejemy, potem ewentualnie piszemy. Na razie daję ostrzeżenie, potem będą bany...

PostNapisane: N, 9 lis 2014, 19:26 
Nowy

KJR napisał(a):
Ostatnio przeszła mi przez głowę taka myśl, że jest postacią zmyśloną na tym forum...

Nie jestem zmyślony. Kiedyś tu trafiłem, bo chciałem się przekonać czy wszystkich otumaniły media z tymi światłami 24h. I ucieszyłem się, że jednak nie, i istnieje jakiś tam "ruch oporu" (choćby bierny). Potem, niestety, zorientowałem się, że główny nurt administracyjnej aktywności na tym forum to nabuzowywanie własnego ego. I straciłem entuzjazm, ale nadal regularnie odwiedzam.

W "manjactwo" się ostatnio nie angażuję, bo klimaty okołokoprofagiczne akurat nie są mi bliskie. Mentalność chopa uoderwanego od wideł też nie.

PostNapisane: N, 9 lis 2014, 21:04 
Zaangażowany

Moim niezbyt skromnym zdaniem cały ten temat jest jak ZAZ Tawria/Sławuta - nie ma ani grama sensu, jest debilny i nadaje się do zełomowania.

Założycielowi i tak się nic nie ruszyło w głowie, bo przecież "olewa gramatyke , ortografie i inne duperele w swiecie wirtulanym pisze jak mu palec wpadnie na klawisz :lol:" i sie nikogo "o zdanie nie pyta czy ci sie znudzilo czy nie !czytanie o wełkach".

Takie teksty to złe świadectwo, bo sugerują, jakobyśmy byli zwolennikami jazdy po pijanemu...

PS
Kurna, jaki niesamowicie cudowny, spójny, logiczny, piękny, prosty, jasny i pozbawiony błędów sposób myślenia!

P1: "Kto ma skodę, ten jest skodziarzem"
P2: "Weuek ma skodę"

P1: "Kto ma skodę, ten jest skodziarzem"
P2: "weuek nie ma skody"

Oba powyższe "wnioskowania" są wg co poniektórych prawdziwe...

Gratuluję wynalezienia nowego rachunku zdaniowego. Tylko patrzeć, jak w liceach będzie wykładany! :lol:

edit:
i tylko patrzeć, jak Jego Szlachetna Wielmożność hdtv_maniac, z Bożej łaski Król Życia, Niezwyciężony Szermierz Spacji Przed Przecinkami, Prawdziwy Niemiec, Pogromca Skodziarzy, Cesarz Ortografii i Interpunkcji, Władca Logiki, Książę Kultury Osobistej, Pierwszy Sekretarz Yntelygencji etc. etc. w swej łaskawości niezmiernej zuchwałemu Syngalezowi, niegodnemu pyłków mu spod nóg wdychać nędznikowi, w języku polandzkim odpowie, by w proch i pył go zetrzeć.

edit editu:

O, odpowiedział!
Prawdę rzekł!
Jakiż mądry, przenikliwy a roztropny Jego umysł jest!
Chwała!
Niechaj nam w zdrowiu żyje Jego Szlachetna Wielmożność hdtv_maniac, z Bożej łaski Król Życia, Niezwyciężony Szermierz Spacji Przed Przecinkami, Prawdziwy Niemiec, Pogromca Skodziarzy, Cesarz Ortografii i Interpunkcji, Władca Logiki, Książę Kultury Osobistej, Pierwszy Sekretarz Yntelygencji etc. etc. !

edit editu editu:

mnie jest dwóch?

PostNapisane: N, 9 lis 2014, 21:09 
Zaangażowany

:lol: i są oto oni dwóch filozofów z dadrl

PostNapisane: N, 9 lis 2014, 21:20 
Moderator

Proszę Was, przestańcie już pitolić w kółko i wszędzie gdzie popadnie o tych Skodach i MB, jakie to jedne są be, a drugie cacy i vice versa - rozumiem, że każda stwora ma swego amatora, toleruję offtopy i gdybania, ale ten ciągle się przejawiający i do niczego konkretnego nie prowadzący bełkot sprawia, że już mi się tutaj już coraz rzadziej chce zaglądać, bo prawie w każdym temacie to się przewija odchodząc od jakiegokolwiek celu...

Daj Polakom rządzić, a sami się wykończą... O.v.B.

Im bardziej poznaję ludzi tym bardziej kocham zwierzęta G.B.Shaw

Utwórz nowy temat Ten temat jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 11 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]