DADRL POLAND

Association of Drivers Against Daytime Running Lights
Kampania społeczna "Wyłącz światła - włącz myślenie"

Teraz jest Pn, 22 paź 2018, 05:37

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]

Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 60 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Hołowczyc tym razem bez świateł
PostNapisane: Śr, 9 sty 2013, 22:25 
Zaangażowany

Przekonaliśmy się, że Krzysiu grzecznie robi to, co nakazuje mu jego sponsor. Skoro teraz jeździ pod znakiem Monstera jest okazja, by sprawdzić pewien mit. Niektórzy uważają, że trzy zielone ślady po pazurach, które tworzą literę "M", to tak naprawdę hebrajskie cyfry tworzące liczbę "666". Jeśli to prawda, Hołek powinien niedługo z podświetleńca wyewoluować w satanistę. :lol:

Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  

PostNapisane: Pn, 14 kwi 2014, 22:24 
Administrator

Celebryta znów zabłysnął:
http://wpolityce.pl/spoleczenstwo/19126 ... rzy-drodze

Nie wiem czemu, ale jak na niego patrzę, to za każdym razem wydaje mi się, że to jakiś alfons.

Skoda jest jak diskopolo - tak samo prostacka i równie popularna.

PostNapisane: Wt, 15 kwi 2014, 09:35 
Zaangażowany

Według niego całej tej tragedii winne jest drzewo, a nie pijany dzieciak bez prawa jazdy. Parafrazując pytanie celebryty można by zapytać: Ilu ludzi musi jeszcze zginąć, żeby Hohołek zaczął myśleć ?

PostNapisane: Wt, 15 kwi 2014, 12:47 
Zaangażowany

¦mierć na miejscu poniosło siedmioro nastolatków w wieku 13-17 lat.

Jechali renault megane scenikiem (z tego co pamiętam, jest tam 5 miejsc).
Na wp.pl napisali, że kierował pijany 16-latek, a w sceniku siedziało 9 osób:

http://sport.wp.pl/kat,1715,title,Kontr ... aid=1128dc

Nic nie dodam na ten temat, bo jak dla mnie to po prostu garść idiotów mniej.

Ile ludzi musi jeszcze zginąć, żebyśmy wreszcie zrozumieli, że drzewa nie mogą rosnąć przy drodze! (...) Tylko dlatego, że ktoś bezmyślnie posadził drzewo przy drodze- bo tak robili już nasi dziadowie, w czasach gdy podróżowało się furmankami. Proszę tylko nie pisać, że to nie drzewa wpadają na samochody tylko odwrotnie albo że drzewa upiekszają drogę. (...) Każdy może popelnić błąd, ale nie może być za to karany śmiercią! Nie ma żadnego usprawiedliwienie dla śmierci na przydrożnych drzewach kilku tysięcy Polek i Polaków tylko w ostatniej dekadzie!!!

Jeśli Władza Ludowa kaze wyciąć drzewa, to potem usłyszymy Hołowczyca:

Ile ludzi musi jeszcze zginąć, żebyśmy wreszcie zrozumieli, że drzewa muszą rosnąć przy drodze! (...) Tylko dlatego, że ktoś bezmyślnie ściął drzewo przy drodze- bo tak robili już nasi dziadowie, w czasach gdy podróżowało się furmankami. Proszę tylko nie pisać, że to nie zaspy śniegu wjeżdżają na samochody tylko odwrotnie albo że śnieg upieksza drogę. (...) Każdy może popelnić błąd, ale nie może być za to karany śmiercią! Nie ma żadnego usprawiedliwienie dla śmierci na zaśnieżonych drogach kilku tysięcy Polek i Polaków tylko w ostatniej dekadzie!!!

Albo:

Ile ludzi musi jeszcze zginąć, żebyśmy wreszcie zrozumieli, że domy nie mogą stać przy drodze! (...) Tylko dlatego, że ktoś bezmyślnie zbudował dom przy drodze- bo tak robili już nasi dziadowie, w czasach gdy podróżowało się furmankami. Proszę tylko nie pisać, że to nie domy wpadają na samochody tylko odwrotnie albo że w domach mieszkają ludzie. (...) Każdy może popelnić błąd, ale nie może być za to karany śmiercią! Nie ma żadnego usprawiedliwienie dla śmierci na przydrożnych budynkach kilku tysięcy Polek i Polaków tylko w ostatniej dekadzie!!!

Najbardziej jednak podoba mi się: Nie piszcie też, że pewnie byli pijani, młodzi, głupi.
Hołek młody nie jest. O pijaństwie nic nie wiem, a do głupoty sam się przyznał - powiedział kiedyś "jestem zawodowym idiotą". Sądzę, że pan Hołowczyc swój zawód wykonuje z pasją, zaangażowaniem i poświęceniem, a przy tym osiągnął wysoki stopień biegłości w tej dziedzinie. ;)

Zbliża się koniec II okresu międzywojennego, a teraz będzie inicjowana debata ws. bezpieczeństwa na drogach. Bo drzewa rosną... :roll:

PostNapisane: Wt, 15 kwi 2014, 21:20 
Administrator

Nie dziw się. On sam kiedyś przyznał, że maturę zrobił, bo mu ojciec kazał. I jeszcze jaki był z tego dumny (nie z tego, że zrobił, ale że na tym poprzestał).

Skoda jest jak diskopolo - tak samo prostacka i równie popularna.

PostNapisane: Śr, 16 kwi 2014, 00:43 
Moderator

Drzewa wzdłuż dróg sadzono dawno po to, by przy słabym oświetleniu, czy zimą jak mocno trasę zasypie można było rozpoznać którędy prowadzi droga - to jeszcze nawet za czasów, kiedy samochodów nie było i innego oznaczenia dróg podobnie jak z krętymi trasami na płaskim terenie - wyznaczono je tak, by konwój było trudniej zbombardować bombowcem. W międzyczasie taki postęp, tyle aut przybyło i jakimś idiotom nagle drzewa zaczęły przeszkadzać, jak wszystko, do czego nie potrafią się dostosować swoją głupotą... Dla mnie do np. prawdziwego żartu losu nalezą "przydrożne groby lub kapliczki", gdzie jest samo pole i jedno jedyne, bogu ducha winne drzewko, ale jakiś wybraniec i tak się na nim poświęcił...

Im bardziej poznaję ludzi tym bardziej kocham zwierzęta G.B.Shaw

PostNapisane: Śr, 16 kwi 2014, 19:11 
Zaangażowany

norA,

weź też pod uwagę, że kiedy nie ma tego "jedynego drzewka", to ludzie wjeżdżają w pole i mają zniszczony samochód. O tym już media nie piszą, stąd mogłoby się zdawać, że te samotne drzewa są z magnesu całe zrobione... ;)

Jest-li na rynku jakiś akcesoryjny GPS z polskimi mapami, ale bez wgranego głosu Zawodowego Idioty? Nie żebym lubił takie zabawki, ale jakby coś.

PostNapisane: Śr, 16 kwi 2014, 21:06 
Zaangażowany

Syngalez napisał(a):
Jest-li na rynku jakiś akcesoryjny GPS z polskimi mapami, ale bez wgranego głosu Zawodowego Idioty? Nie żebym lubił takie zabawki, ale jakby coś.

Głos zawsze możesz sobie zmienić, ja mam już nieco leciwego TomToma i w nim można ściszyć na zero, tak więc absolutnie nie trzeba się męczyć z Hohołkiem. ;)

PostNapisane: Cz, 17 kwi 2014, 01:16 
Zaangażowany

Ja w TomTomie używam pani Kasi ;)

PostNapisane: Cz, 17 kwi 2014, 11:32 
Zaangażowany

W naszym blowie też jest jakaś pani. Strasznie trudno mi było ją włączyć, bo dotykowy ekran i w ogóle, ale w końcu się udało.

Natomiast moje pytanie dotyczyło GPS'a w ogóle bez Hohołka. Tak dla zasady.

Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 60 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]