DADRL POLAND

Association of Drivers Against Daytime Running Lights
Kampania społeczna "Wyłącz światła - włącz myślenie"

Teraz jest Pn, 25 cze 2018, 11:41

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]

Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 60 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Hołowczyc tym razem bez świateł
PostNapisane: Wt, 10 sty 2012, 23:10 
Administrator

I dobrze mu tak. Nie trawię tego pozera, już abstrahując od jego umiłowania świateł.

Skoda jest jak diskopolo - tak samo prostacka i równie popularna.

Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  

PostNapisane: Śr, 11 sty 2012, 11:08 
Moderator

Małysz też jedzie dzielnie na światłach. PO PUSTYNI!!! Nie mam nic do żadnego z nich, wiem, że są związani umowami ze sponsorami. Mogliby jednak trochę pomyśleć. Choć trochę...

PostNapisane: Śr, 11 sty 2012, 11:32 
Administrator

Wśród sponsorów kto?
Hella

http://www.carolineteam.pl/images/banne ... /hella.png

Obrazek

Zresztą można napisać i ich zapytać: kontakt@carolineteam.pl, co też zrobiłem. Piszcie.

Witam

Chciałbym zapytać, dlaczego pan Adam Małysz jedzie w Rajdzie Dakar z włączonymi światłami W DZIEŃ i to po pustyni (!!!).
Wygląda to nieprofesjonalnie i komicznie. Może jako były skoczek narciarski nie wie, że włączone światła to mniejsza moc samochodu (niewiele, ale zawsze, a przecież tam sekundy się liczą), ale czy ktoś nie mógł mu doradzić, żeby tego nie robił?
Nie piszę tego złośliwie, bo chciałbym jako Polak, żeby zajął jak najlepsze miejsce, ale też jako Polak wstydzę się, że wystawia się na pośmiewisko, włączając światła w dzień na pustyni.
:lol:

Skoda jest jak diskopolo - tak samo prostacka i równie popularna.

PostNapisane: Cz, 12 sty 2012, 01:25 
Zaangażowany

Problem polega na tym że na Rajdzie Dakar praktycznie ...wszyscy świecą, nie wiem byc może jest tam taki wymóg :roll:

Co do Hołowczyca to nie przepadam za nim, właśnie ze względu na jego podejście do świecenia w dzień.

A jesli chodzi o Małysza to rzeczywiście On tez po pustyni zapierdziela na światłach (tak jak inni) ale tak jak pisałem strone wcześniej w Polsce na poligonie testując rajdówke potrafił obejśc sie bez włączania świateł.

PS. Nic nie chcę narzucac ale temat chyba powinien brzmiec raczej "Hołowczyc jak zwykle na światłach" i byc przeniesiony do działu "Polski absurd"
Zrobisz dadrl jak uważasz ;)

PostNapisane: Cz, 12 sty 2012, 01:34 
Zaangażowany

http://www.przegubowiec.com/galeria/dis ... 238&pos=23

daję przykładowe zdjęcie z tej strony, która skupia się na komunikacji w Warszawie,
można znaleźć MASĘ zdjęć z przed durnego nakazu, jak i niestety już po... zdjęć jest kilkanaście tysięcy, więc jest co oglądać :)

EDIT: jest data i data dodania. Ta pierwsza to data cyknięcia fotki, druga dodania jej na serwer, więc kluczowa jest ta pierwsza oczywiście.

PostNapisane: Cz, 12 sty 2012, 20:59 
Zaangażowany

Oho, ktoś z naszych.

http://www.forum.v10.pl/rajd,dakar,holowczyc,liderem,t23192.html

No dalej, przyznawać się, kto ma HEMI? Uwielbiam amerykańską motoryzację. :D I jest to prawdziwą męką dla kogoś mieszkającego na kontynencie opanowanym przez fanatycznie ekologiczną organizację. Mam na myśli słuchanie o wprowadzaniu kolejnych wyśrubowanych norm emisji spalin itp.

PostNapisane: Cz, 12 sty 2012, 22:12 
Moderator

Johnny napisał(a):
Oho, ktoś z naszych.

http://www.forum.v10.pl/rajd,dakar,holowczyc,liderem,t23192.html

No dalej, przyznawać się, kto ma HEMI? Uwielbiam amerykańską motoryzację. :D I jest to prawdziwą męką dla kogoś mieszkającego na kontynencie opanowanym przez fanatycznie ekologiczną organizację. Mam na myśli słuchanie o wprowadzaniu kolejnych wyśrubowanych norm emisji spalin itp.

Tak to ARON.¦wietny nasz człowiek.To jest na stówę on.Pisze jedynie co w shortboxie.Już go namawiałem do zalogowania się na naszym forum.Szkoda że go tu nie ma :cry:

Włączone światła w dzień to są tak mi potrzebne jak potrzebny jest słoniowi saksofon

PostNapisane: Pt, 30 mar 2012, 14:46 
Zaangażowany

Poruszyłem ten wątek na Facebooku, nie uwierzycie ale nawet sam Hołek zabrał głos (na końcu):

http://www.facebook.com/Holowczyc/posts/368236373201189

dla tych co nie maja:

Czy zastanawialiście się kiedyś dlaczego Hołek jeździ na światłach mijania w rajdach ? W nocy to rozumiem ale w dzień ? Na pustyni to już w ogóle jakaś abstrakcja, chyba że mu Orlen każe ?
Lubię to! ?

Kleofas Dzidkowski bo taki jest regulamin
28 lutego o 21:34 ? Lubię to!

DADRL O, ciekawa koncepcja, a masz gdzieś taki regulamin do wglądu ? Z drugiej strony dlaczego skoro jest taki regulamin nie wszyscy jeżdżą na światłach ?
28 lutego o 21:39 ? Lubię to!

Kleofas Dzidkowski www.fia.com. tam znajdziesz wszystkie regulaminy - lub na stronach lokalnych związków. reszta w rękach sedziów...
Rozwiń podgląd
29 lutego o 10:14 ? Lubię to!

Krzysztof Horoszkiewicz Regulamin RSMP - strona 13ta - 11.1.1. Każdy samochód na trasie odcinka specjalnego powinien poruszać się z włączonymi światłami mijania i musi mieć zamknięte szyby.
2 marca o 23:51 ? Lubię to!

DADRL A co ma wspólnego regulamin PZM z rajdem Dakar czy też każdym innym poza Polską ? Do tego nie widzicie tego absurdu aby jechać na światłach mijania po pustyni w upalny dzień ? Ludzie co się z Wami dzieje !
2 godz. temu ? Lubię to!

Krzysztof Hołowczyc A kto niby na Dakarze jeżdzi na światłach????

PostNapisane: Pt, 30 mar 2012, 19:01 
Zaangażowany

Jacek napisał(a):

Czyli w dakarze światła nie poprawiają bezpieczeństwa, ale w korku w samo południe to już Hołek zaleca stać na światłach.

PostNapisane: Pt, 30 mar 2012, 19:16 
Zaangażowany

van napisał(a):
Jacek napisał(a):

Czyli w dakarze światła nie poprawiają bezpieczeństwa, ale w korku w samo południe to już Hołek zaleca stać na światłach.

Poza tym dopóki Orlen płaci ze te rajdy Hołowczyca, to jego wiarygodność jest żadna.

Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 60 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]