DADRL POLAND

Association of Drivers Against Daytime Running Lights
Kampania społeczna "Wyłącz światła - włącz myślenie"

Teraz jest Cz, 27 kwi 2017, 22:38

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]

Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 734 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 74  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: POlski kierowca skody
PostNapisane: N, 18 sie 2013, 12:20 
Zaangażowany

:lol: moze porozmawiamy sobie o dumnych w polsce kierowcach pojazdow marki skoda ?

Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  

Tytuł: Re: POlski kierowca skody
PostNapisane: N, 18 sie 2013, 14:28 
Nowy

O, z tym kolegą pogadaj:
Obrazek

I napraw/zmień klawiaturę.

PostNapisane: Wt, 20 sie 2013, 10:48 
Zaangażowany

Dziś spotkalem Skodę Citygo.Cyklopa.Ale padła mu żarówka nie od jedynych słusznych tylko dziennych.To coś strasznie szybko bo chyba nawet ani roku te auta nie są na rynku.-a jak się mylę jeśli chodzi o ilość czasu to poproszę o sprostowanie.

Włączone światła w dzień to są tak mi potrzebne jak potrzebny jest słoniowi saksofon

PostNapisane: Wt, 20 sie 2013, 12:02 
Zaangażowany

Nie to żebym się przyłączał do szyderstw ze skodziarzy, ale niedawno wróciłem z wycieczki rowerowej i na przejechane 1150 km, tylko jeden kierowca mnie strąbił. Był to jakiś gnój w starej Octavii. Widocznie myślał, że jest bardzo ważny i należy mu się więcej miejsca, a rowerzyści powinni jeździć przydrożnym rowem.

PostNapisane: Wt, 20 sie 2013, 12:59 
Zaangażowany

A ja wczoraj widziałem takiego jednego typa z przepitą wąsatą gębą wsiadał za kierownicę Skody Roomster. :lol:

A tak ogólnie to opiszę kilka zasad zachowania się skodziarzy na drogach, które zaobserwowałem:
- często jedzie 30 km/h w terenie zabudowanym i 60 km/h poza zabudowanym
- gdy ktoś go próbuje wyprzedzić to przyspiesza
- gdy on kogoś wyprzedzi to hamuje
- zapala światła mijania gdy posiada fabryczne dzienne
- rusza z pod świateł 3 sekundy po zapaleniu się zielonego

PostNapisane: Wt, 20 sie 2013, 19:30 
Zaangażowany

malina trafne spostrzezenia , ja dodałbym jeszcze ze 90 proc skodziarzy jest odzianych w blyszczacy krawat , bialą koszule , i za podgłówkiem wisi piekna marynarka , czyzby ulubiona marka polskich pseudobiznesmenów? :lol: dorobkiewiczów wyzyskiwaczy ?

PostNapisane: Wt, 20 sie 2013, 19:52 
Zaangażowany

Panowie a ja za największych buraków to uważam właścicieli VW Golfa i Passata. Najwięcej jeździ tego u mnie tego w okolicy (Tomaszów Lub. i cały powiat) i największe chamstwo reprezentują, ale co zrobić.

PS. Sam jeździłem VW Golfem 4 i na szczęście pozbyłem się tego czegoś.

PostNapisane: Wt, 20 sie 2013, 20:09 
Zaangażowany

a te pojazdy i ci kierowcy niezbyt się różnią od dumnych skodziazy ! to ta sama liga
tyle ze vw kiedyś robiło dobre auta dobre w sensie idealne na przewożenie gnoju z pola na pole znosiły to całkiem gut wytrzymałe pwymitywne skrzeczące mało komfortowe auta ale takie miały byc bo były dla roboli ! dzisiaj ta marka świruje zamiast dalej trzepać auta dla roboli to na silę próbuje wejść w segment mercedesa czy bmw , w pewnym momencie upatrzyli sobie ta markę polscy samochodziarze fachowcy ! i chlopki roztropki z pgr pogolili sobie łby na łyso i udają gangsterów w zgniłym golfie 3 !! rzygać się chce od tego widoku ale na co dzien w tym POlskim szambie obserwuję te zjawiska , ci od skody za to dzisiaj udawaja biznesmenów :) nie jeden taki pajac w skodzie mysli ze jedzie czyms lepszym jak mercedes czy jaguar :) od jednego debila takiego slyszalem w pracy jak mi powiedzial cytuje " pffff co to dzisiaj mercedes :) przejedz sie skoda superb to zobaczysz co to komfort " :))) :mrgreen: :mrgreen:

PostNapisane: Wt, 20 sie 2013, 22:46 
Zaangażowany

Jak miło mieć do czynienia z bezpardonową krytyką wytworów koncernu Ludowóz AG! :)

Dołaczam ze swojej strony oczywiste stwierdzenie, że vw są za bardzo uważane w Polsce. Golf to najniewygodniejszy pojazd w całym segmencie, przy tym jest stosunkowo drogi na rynku wtórnym. Fiat bravo, peugeot 307, toyota corolla, ford focus... to wszystko kosztuje mniej od golfa szóstki.

Ale przecież wszyscy wiemy, że auta na F są awaryjne, japońce tylko dla miastowych, szwedy to drogie części, amerykany dużo palą itepe... No i brońciepanieBoże kupować auto starsze niż 5 lat! Przecież one psują się bez przerwy, a taki golf IV albo passtuch B5 (koniecznie w dyzelku) to proste, solidne, wygodne, oszczędne, dynamiczne, prestiżowe i bezpieczne dojczes auto.

Nic nie napisałem o audi, bo nie jestem godzien. Nadmiar prestyżu zgniótłby mnie na placek.

Nie wiem jak Wy, ale ja się cieszę. Przez tę vw-manię ceny nissanów, toyot, saabów, volviaków, chryslerów, jeepów oraz innych porządnych (niekoniecznie najnowszych) rydwanów utrzymują się na nieco niższym poziomie.

PostNapisane: Śr, 21 sie 2013, 10:08 
Nowy

A nie pomyśleliście, że te wszystkie obserwacje wynikają z tego, że s(z)kód jest bardzo dużo na drogach? A dlaczego tak dużo? Przecież nie dlatego, że są piękne, dynamiczne, wytrzymałe, niezawodne czy modne. Niska cena zakupu nowego pojazdu (bo używane są droższe niż, na przykład, te na "F/f"). I tyle.

U nas jest biznesowa kultura wiecznej nieopłacalności. Dlatego rodzimych pojazdów brak. A Czechom jakoś się opłaca, nawet gdy idzie o kopalnie węgla :shock: .

Właściwie, to astra 1.7 cdti jest bardziej polska niż octavia 1.6 mpi jest czeska...

Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 734 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 74  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]