DADRL POLAND

Association of Drivers Against Daytime Running Lights
Kampania społeczna "Wyłącz światła - włącz myślenie"

Teraz jest Śr, 18 wrz 2019, 09:27

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]

Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 25 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: piekny sen
PostNapisane: Pt, 23 lis 2012, 19:45 
Administrator

Mnie się dzisiaj śniło, że jechałem samochodem gdzieś przez głuchą wieś, stanąłem na poboczu i napadło mnie stado wieśniaków z łopatami, widłami, grabiami itd. i kazali włączyć światła. Najpierw wysłali jednego brodatego chłopa na przeszpiegi, który chodził dookoła samochodu i szarpał za klamki. Był taki film "Noc żywych trupów" albo jakiś podobny jak zombie napadają na samochód i go oblegają, to tak to właśnie wyglądało w tym śnie. :lol: Niestety nie pamiętam jak się skończył ten sen.

Skoda jest jak diskopolo - tak samo prostacka i równie popularna.

Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  

PostNapisane: Pt, 23 lis 2012, 22:47 
Zaangażowany

Jakiś czas temu też miałem dziwny sen, ale trochę bardziej pozytywny. :D ¦niło mi się, że wyszedłem rano z domu i muszę gdzieś pojechać. Wyprowadziłem samochód z garażu i gdy zamknąłem bramę, to wsiadłem do mojego autka (którym nie wiedzieć czemu była Skoda Octavia :lol: ) i zanim ruszyłem pomyślałem sobie "jak dobrze, że już nie trzeba włączać tych durnych świateł" :D. Gdy wcisnąłem pedał gazu obudziłem się, ale chyba jeszcze nie byłem w pełni przytomny... bo rzeczywiście myślałem, że już nie trzeba jeździć na światłach. Ale za chwilę uświadomiłem sobie "chwila, przecież ja wcale nie mam Skody". Wstałem, wyjrzałem przez okno i moje obawy się spełniły. Wszyscy dzielnie świecili. :(
I to jest mój jedyny sen związany ze światłami. Wieśniaków z łopatami jeszcze nie spotkałem. Ostatni "pościg" jaki pamiętam, to kiedyś śniło mi się, że goni mnie nauczycielka historii. Od tamtego czasu za nocnymi gonitwami nie tęsknię. :D

PostNapisane: So, 24 lis 2012, 01:53 
Zaangażowany

Bosz..... Panowie, Wy to macie koszmary.
Mi się ostatnio śnił zarąbisty seks z trzema laskami :-D

PostNapisane: So, 24 lis 2012, 08:17 
Nowy

Wojto napisał(a):
Mi się ostatnio śnił zarąbisty seks z trzema laskami :-D

No, taaaki sen to rozumiem!

Mnie się rzadko śni cokolwiek związanego z motoryzacją (chyba nie mam obsesji na tym tle). Ostatni sen z autem w roli głównej jaki pamiętam to taki, w którym jadąc swoją czeską kurą wypadłem z mostu i zanurkowałem w stawie. Nawet teraz pamiętam wyraźnie wodę wlewającą się powoli do środka. Brrr! Może to dlatego, że nie umiem pływać.

PostNapisane: Śr, 28 lis 2012, 17:10 
Zaangażowany

Ja przez to co się naczytałem tu ostatnio o kamizelkach miałem bardzo dziwny sen. Szedłem sobie po swoim osiedlu, i mijałem dość dużo ludzi ubranych w robocze przebrania - spodnie + kurtka, takie fluorescencyjnie pomarańczowe z odblaskowymi paskami. Pytam się ludzi o co chodzi, a oni, że tam sprzedają w promocji, bo wyprodukowali za dużo. Potem trafiłem na to stanowisko, gdzie sprzedają i faktycznie były za grosze i z tak dobrego, grubego materiału, że po mimo ich rażącego koloru, nie mogłem się oprzeć, żeby sobie taki zestaw kupić do prac brudnych. ;)

Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 25 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]