Association of Drivers Against Daytime Running Lights
http://dadrl.pl/forum/

REGULAMIN FORUM
http://dadrl.pl/forum/viewtopic.php?f=18&t=7
Strona 1 z 1

Autor:  dadrl [ Pn, 11 maja 2009, 21:26 ]
Tytuł:  REGULAMIN FORUM

1. Dostęp do forum posiadają wszyscy użytkownicy.

2. Pisanie postów jest możliwe tylko po uprzednim zarejestrowaniu się. Każde nowe konto musi zostać aktywowane przez administratora, a pierwszy post każdego nowego użytkownika musi zostać zaakceptowany przez moderatora.

3. Konto nieużywane przez długi czas lub założone w celu innym niż dyskusja na forum, decyzją administratora może zostać usunięte lub zablokowane.

4. Na forum obowiązuje przestrzeganie netykiety - zabronione jest używanie słów powszechnie uważanych za obraźliwe w stosunku do innych użytkowników forum oraz wysyłanie postów i wiadomości prywatnych o prowokacyjnej treści.

5. Administracja forum ma prawo do korygowania treści wypowiedzi, ich moderacji lub usuwania w przypadku naruszenia pkt. 4 lub w przypadku gdy ich treść ma charakter komercyjny, rasistowski, pornograficzny.

6. Administratorzy i moderatorzy forum mogą nakładać na użytkowników ostrzeżenia. Trzy ostrzeżenia skutkują blokadą dostępu do forum.

7. Zabronione jest poruszanie w dyskusjach tematów już omówionych na forum, o ile nie wnosi to uwag rzucających nowe światło na daną sprawę. Przed rozpoczęciem nowego tematu, należy użyć funkcji "Szukaj".

8. Zabronione jest umieszczanie w profilu użytkownika linków służących do pozycjonowania stron.

Strona 1 z 1 Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/