DADRL POLAND

Association of Drivers Against Daytime Running Lights
Kampania społeczna "Wyłącz światła - włącz myślenie"

Teraz jest Cz, 19 wrz 2019, 04:33

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]

Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 50 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Wściekły podświetlony
PostNapisane: Pn, 3 sie 2009, 22:57 
Administrator

Jechałem sobie dzisiaj do Media Marktu, na światłach przede mną stał jakiś koleś z farmerską rejestracją w Cinquecento. Oczywiście najpierw włączył awaryjne, potem zaczął wymachiwać, wreszcie ruszył. Jak go wyprzedzałem, widziałem wściekłość na jego ogorzałej twarzy. Przed samym MM pozwoliłem się wyprzedzić i popatrzyłem gdzie zaparkuje. Zaparkowałem w drugim rzędzie, włożyłem mu ulotkę za szybę i cierpliwie czekałem. Jak wrócił, wziął ulotkę w ręce, przeczytał i potem rzucił na ziemię i wściekle zaczął wgniatać nogą w ziemię :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Skoda jest jak diskopolo - tak samo prostacka i równie popularna.

Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  

Tytuł: Re: Wściekły podświetlony
PostNapisane: Wt, 4 sie 2009, 10:16 
Zaangażowany

hehehe

dobre, takiej reakcji jeszcze nie widziałem ;) zaczął palić mu się grunt pod nogami ;)

PostNapisane: Wt, 4 sie 2009, 16:57 
Moderator

jejku az sie nie chce dowierzac jak to nasze spoleczenstwo zostalo oglupione i otepione

Włączone światła w dzień to są tak mi potrzebne jak potrzebny jest słoniowi saksofon

PostNapisane: N, 4 lip 2010, 18:37 
Zaangażowany

Jacek napisał(a):
jejku az sie nie chce dowierzac jak to nasze spoleczenstwo zostalo oglupione i otepione

To nie tylko kwestia otępienia i ogłupienia. To kwestia mentalności narodowej. Naszej tradycyjnej zaściankowej szlachciury. liberum veto i "wsiądziem na koń i jakoś to będzie". Ten facet nie był ogłupiony, on nie przywykł do myślenia. A jego jedyne merytoryczne argumenty, to te typowo polskie: "Chyba cię pojebało ty chuju".

PostNapisane: Pn, 5 lip 2010, 23:20 
Zaangażowany

I po raz kolejny została udowodniona moja teza, że niektórzy podświetleni zachowują się jak jacyś religijni fanatycy. Wojto dobrze napisał, facet nie przywykł do myślenia i tyle.

PostNapisane: Cz, 5 sie 2010, 10:11 
Nowy

Witam serdecznie. Jestem nowy na tym forum. Oczywiście jestem zagorzałym przeciwnikiem jazdy na światłach. Apropos podświetlonych to można dostać nerwicy. Codziennie pokonuję do pracy ok 40 km w jedną stronę. Nowa Huta - Mogilany. Aktualnie są remonty i jeżdzę obwodnicą. Najgorzej jest przy zwężeniu. Stojąc w korkach na przemian kretyni mrugają awaryjnymi lub wymachują rękami. Kiedyś miałem przypadek w którym facet który stał za mną wysiadł z auta i zaczął krzyczeć że stwarzam niebezpieczeństwo i takie tam bzdury. Mam pytanie do was, czy nie czujecie się wyalienowani???? Ja trochę tak. Ludzie którym mówię że to bez sens traktują mnie jak wariata. Pranie mózgu cały czas. Zobaczcie jakie jest oddziaływanie mediów. Ludzie we wszystko uwierzą nie używając kompletnie mózgu.
Pozdrawiam z Krakowa.

szerokiej drogi!!!!!!

PostNapisane: Cz, 5 sie 2010, 10:54 
Zaangażowany

danielw napisał(a):
Witam serdecznie. Jestem nowy na tym forum. Oczywiście jestem zagorzałym przeciwnikiem jazdy na światłach. Apropos podświetlonych to można dostać nerwicy. Codziennie pokonuję do pracy ok 40 km w jedną stronę. Nowa Huta - Mogilany. Aktualnie są remonty i jeżdzę obwodnicą. Najgorzej jest przy zwężeniu. Stojąc w korkach na przemian kretyni mrugają awaryjnymi lub wymachują rękami. Kiedyś miałem przypadek w którym facet który stał za mną wysiadł z auta i zaczął krzyczeć że stwarzam niebezpieczeństwo i takie tam bzdury. Mam pytanie do was, czy nie czujecie się wyalienowani???? Ja trochę tak. Ludzie którym mówię że to bez sens traktują mnie jak wariata. Pranie mózgu cały czas. Zobaczcie jakie jest oddziaływanie mediów. Ludzie we wszystko uwierzą nie używając kompletnie mózgu.
Pozdrawiam z Krakowa.

szerokiej drogi!!!!!!

Witamy nowego Kolege,
Ja już nie zwracam na to uwagi , nie ma sensu się denerwować , nawet jak mrugają pokazują machają krzyczą nie robię sobie z tego nic.
Cieszy fakt ,że dołączyła kolejna osoba z Krakowa ;) Ja prywatnie uważam ,że tym kierowcą którzy zwracają Nam uwagę brak odwagi żeby jeździć bez swiateł i są wściekli jak widzą auto bez włączonych świateł "koniecznie mijania" Ja najczęściej się uśmiecham jak mnie upominają , choć należy to do rzadkości w słoneczny dzień z uwagi ,że poruszam się samochodem z innej epoki ;)
Do zobaczenia na krakowskich ulicach :D
Pozdrawiam,

PostNapisane: Cz, 5 sie 2010, 20:47 
Administrator

Nie przejmuj się, oni w większości nam zazdroszczą samodzielnego myślenia, na które ich nie stać, dlatego reagują agresją. Czasem trochę mi ich szkoda, tak jak szkoda mi chorych psychicznie i staram się ich zrozumieć. Przecież takiemu człowiekowi, który jest święcie przekonany, że trzeba świecić, nagle wali się na głowę cały świat, gdy mu się przestawi argumenty przeciw. Ale po pierwszym szoku ci mądrzejsi czasem zmieniają zdanie, dlaczego uświadamiać trzeba nawet za cenę nawet narażenia się na śmieszność.

Najpierw Cię ignorują. Potem śmieją się z Ciebie. Później z Tobą walczą. Później wygrywasz.

? Mahatma Gandhi

Skoda jest jak diskopolo - tak samo prostacka i równie popularna.

PostNapisane: Cz, 5 sie 2010, 21:06 
Nowy

Witam

Zastanawialiście się czy nie można z tym walczyć prawnie??? Niestety nie jestem prawnikiem. Może ktoś się znajdzie na forum kto ma doświadczenie i jest mądrzejszy. Ostatnio powstała możliwość "pozwów zbiorowych". Czy nie da się tego w jakiś sposób wykorzystać. To jest moje gdybanie i przyznam się że mogę nie mieć racji. Jestem marketingowcem i zastanawiałem się nad jakąś kampanią etc. Z drugiej strony trudno jest walczyć z lobby i polityką(sic. głupotą). To moje sugestie tylko więc się nie przejmujcie. Walczyć jednak trzeba i to w każdy sposób.

Trzymajcie się.

PostNapisane: Śr, 29 cze 2011, 20:42 
Moderator

Szok jakiego dziś znów spotkałem POdświeconego.Aż muszę podzielić się z Wami wrażeniami bo mnie roznosi.Spotkalem go na odcinku drogi którego wyremontowali w tamtej jesieni.Jezdnia póki co jeszcze dobra i gładka no ograniczenie jak wiadomo do 50 w zabudowie.A jechał tak ze 130 to na biedę.Widać że zarwał jakąś blacharę lub jak kto woli lachona.Już nie wiem jakiej marki mial auto ale zapamiętałem że było to czarne cabrio.Szok nie wiem co to mial za lampy czy to były długie czy jakiś 100 % power xsenon made in china czy coś w tym typie.W kążdym bądź razie niebieska zapierdzielająca plama świetlna kompleto przy tym nie szło rozróżnić ani bryły auta ani co to jest.Jak się zbliżał do mnie to w pewnym momencie myślałem że to jadą jakieś 2 głupki obok siebie na ścigaczach.Dopiero jak znikł mi przodem z widoku moich oczu spojrzałem na niego tak z lekkiego ukosu to zobaczyłem że to jakieś czarne cabrio wtedy dostrzegłem dopiero bryłę auta a w środku jakiś POdświecony idiota a obok tępa blachara.Ten widok to zmulił mnie konkretnie.No na szczęście potem spotkałem 2 naszych pod rząd i to w pięknych autkach Audi A4 i VW Passat.Oba w ciemnych kolorach.Aż normalnie popatrzyem miło na nich i odetchnąłem z wielką ulgą.

Włączone światła w dzień to są tak mi potrzebne jak potrzebny jest słoniowi saksofon

Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 50 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]