Association of Drivers Against Daytime Running Lights
http://dadrl.pl/forum/

a teraz konkretnie kiedy te ?
http://dadrl.pl/forum/viewtopic.php?f=18&t=1841
Strona 1 z 2

Autor:  hdtv_maniac [ N, 9 lis 2014, 13:32 ]
Tytuł:  a teraz konkretnie kiedy te ?

Mendy zlikwidują ten idiotyczny szkodliwy chory nakaz ? czy doczekamy się w tym prymitywnym wełkowym kraju , tego dnia? czy cos sie ruszyło w temacie ? czy raczej juz do konca swiata bedą tu swiecic wszystkim o kazdej porze dnia ? :lol: , ja wiem ze 80 proc tego narodu to debile i zyją w przekonaniu ze swiecenie w dzien to najwazniejsza czesc zycia ale o tym juz dyskusji jest na tym forum milion

Autor:  KJR [ N, 9 lis 2014, 13:51 ]
Tytuł:  Re: a teraz konkretnie kiedy te ?

Nie ma to jak zacząć wątek od obrażania kogoś... Przecinki też sobie daruj, bo Ci to nie wychodzi.
Naprawdę znudziło mnie już czytanie "wełnek to, wełnek tamto, wełnek jeździ skodą..." A on dalej tu zagląda i czasem pisze normalne rzeczy. Ostatnio przeszła mi przez głowę taka myśl, że jest postacią zmyśloną na tym forum...

Większość ludzi o tym nie myśli. W trasie przy wyprzedzaniu im się przydaje. Może tylko wtedy jakaś myśl na ten temat przelatuje. Wsiada, odpala dwie stacyjki, jedzie i myśli o tym, że za mało zarabia, musi popłacić rachunki i dojechać do pracy. Jakby ludziom zależało, to by nakazu nie było.
Większość ma tysiące innych myśli ważniejszych od zmieniania czegoś w otoczeniu. Zadanie dbania o bezpieczeństwo zrzucają ze swoich myśli na "specjalistów", a tym się do zmian nie śpieszy, bo cieszą się z pensji specjalisty i są z życia zadowoleni - po co się narażać, czy przemęczać.
Wiem, że teraz to uprościłem, ale coś w tym jest.

Autor:  hdtv_maniac [ N, 9 lis 2014, 14:55 ]
Tytuł:  Re: a teraz konkretnie kiedy te ?

czy ty jestes polonistą ? olewam gramatyke , ortografie i inne duperele w swiecie wirtulanym pisze jak mi palec wpadnie na klawisz :lol: ja sie ciebie o zdanie nie pytam czy ci sie znudzilo czy nie !czytanie o wełkach , gowno mnie rowniez interesuje ze ludzie wsiadja odpalaja i mysla o rachunkach , ja zadalem pytanie czy sie cos w temacie ruszylo od strony realnego zlikwidowania tego przepisu czy nadal tkwimy w bagnie

sadzac po tym dziwnym wpisie po angielsku to masz lekko skołataną psychike , ciekawe ktory anglojezyczny walił by hasła w jezyku polskim :lol: :lol: :lol:

tak tak takich nam trzeba w tym schorowanym kraju

Autor:  KJR [ N, 9 lis 2014, 16:18 ]
Tytuł:  Re: a teraz konkretnie kiedy te ?

To odpowiem prościej ;) : wygląda na to, że nic się nie ruszyło.

Polonistą nie jestem, wręcz przeciwnie. Skoro piszesz, to po to, żeby ktoś to przeczytał. Jednocześnie olewasz go - niech się pomęczy czytając... _dziwna logika ale niech bedzie najbardziej mnie dziwi ze nie widzisz ! roznicy w łatwosci odczytywania takiego tekstu , interpunkcja to nie jest sztuka polonistow tylko sposob przekazania intonacji głosu czesto zmienia sens wypowiedzi_


hdtv_maniac napisał(a):
ciekawe ktory anglojezyczny walił by hasła w jezyku polskim :lol: :lol: :lol:

Pewnie żaden anglojęzyczny, to chyba logiczne. Jakoś nie widzę w fakcie, że język polski nie jest światowym językiem, nic zabawnego. :?

Autor:  hdtv_maniac [ N, 9 lis 2014, 17:31 ]
Tytuł:  Re: a teraz konkretnie kiedy te ?

chcesz dalej prowadzic dyskusje i udawac yntylegenta z duzego miasta ? 8-)

Autor:  Mechanik [ N, 9 lis 2014, 18:15 ]
Tytuł:  Re: a teraz konkretnie kiedy te ?

Taka uwaga (szczególnie do hdtv_maniac): najpierw trzeźwiejemy, potem ewentualnie piszemy. Na razie daję ostrzeżenie, potem będą bany...

Autor:  weuek [ N, 9 lis 2014, 19:26 ]
Tytuł:  Re: a teraz konkretnie kiedy te ?

KJR napisał(a):
Ostatnio przeszła mi przez głowę taka myśl, że jest postacią zmyśloną na tym forum...

Nie jestem zmyślony. Kiedyś tu trafiłem, bo chciałem się przekonać czy wszystkich otumaniły media z tymi światłami 24h. I ucieszyłem się, że jednak nie, i istnieje jakiś tam "ruch oporu" (choćby bierny). Potem, niestety, zorientowałem się, że główny nurt administracyjnej aktywności na tym forum to nabuzowywanie własnego ego. I straciłem entuzjazm, ale nadal regularnie odwiedzam.

W "manjactwo" się ostatnio nie angażuję, bo klimaty okołokoprofagiczne akurat nie są mi bliskie. Mentalność chopa uoderwanego od wideł też nie.

Autor:  Syngalez [ N, 9 lis 2014, 21:04 ]
Tytuł:  Re: a teraz konkretnie kiedy te ?

Moim niezbyt skromnym zdaniem cały ten temat jest jak ZAZ Tawria/Sławuta - nie ma ani grama sensu, jest debilny i nadaje się do zełomowania.

Założycielowi i tak się nic nie ruszyło w głowie, bo przecież "olewa gramatyke , ortografie i inne duperele w swiecie wirtulanym pisze jak mu palec wpadnie na klawisz :lol:" i sie nikogo "o zdanie nie pyta czy ci sie znudzilo czy nie !czytanie o wełkach".

Takie teksty to złe świadectwo, bo sugerują, jakobyśmy byli zwolennikami jazdy po pijanemu...


PS
Kurna, jaki niesamowicie cudowny, spójny, logiczny, piękny, prosty, jasny i pozbawiony błędów sposób myślenia!

P1: "Kto ma skodę, ten jest skodziarzem"
P2: "Weuek ma skodę"
________________________
W: "weuek jest skodziarzem"


P1: "Kto ma skodę, ten jest skodziarzem"
P2: "weuek nie ma skody"
________________________
W: "weuek jest skodziarzem"

Oba powyższe "wnioskowania" są wg co poniektórych prawdziwe...


Gratuluję wynalezienia nowego rachunku zdaniowego. Tylko patrzeć, jak w liceach będzie wykładany! :lol:

edit:
i tylko patrzeć, jak Jego Szlachetna Wielmożność hdtv_maniac, z Bożej łaski Król Życia, Niezwyciężony Szermierz Spacji Przed Przecinkami, Prawdziwy Niemiec, Pogromca Skodziarzy, Cesarz Ortografii i Interpunkcji, Władca Logiki, Książę Kultury Osobistej, Pierwszy Sekretarz Yntelygencji etc. etc. w swej łaskawości niezmiernej zuchwałemu Syngalezowi, niegodnemu pyłków mu spod nóg wdychać nędznikowi, w języku polandzkim odpowie, by w proch i pył go zetrzeć.

edit editu:

O, odpowiedział!
Prawdę rzekł!
Jakiż mądry, przenikliwy a roztropny Jego umysł jest!
Chwała!
Niechaj nam w zdrowiu żyje Jego Szlachetna Wielmożność hdtv_maniac, z Bożej łaski Król Życia, Niezwyciężony Szermierz Spacji Przed Przecinkami, Prawdziwy Niemiec, Pogromca Skodziarzy, Cesarz Ortografii i Interpunkcji, Władca Logiki, Książę Kultury Osobistej, Pierwszy Sekretarz Yntelygencji etc. etc. !

edit editu editu:

mnie jest dwóch?

Autor:  hdtv_maniac [ N, 9 lis 2014, 21:09 ]
Tytuł:  Re: a teraz konkretnie kiedy te ?

:lol: i są oto oni dwóch filozofów z dadrl

Autor:  norA [ N, 9 lis 2014, 21:20 ]
Tytuł:  Re: a teraz konkretnie kiedy te ?

Proszę Was, przestańcie już pitolić w kółko i wszędzie gdzie popadnie o tych Skodach i MB, jakie to jedne są be, a drugie cacy i vice versa - rozumiem, że każda stwora ma swego amatora, toleruję offtopy i gdybania, ale ten ciągle się przejawiający i do niczego konkretnego nie prowadzący bełkot sprawia, że już mi się tutaj już coraz rzadziej chce zaglądać, bo prawie w każdym temacie to się przewija odchodząc od jakiegokolwiek celu...

Strona 1 z 2 Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/