DADRL POLAND

Association of Drivers Against Daytime Running Lights
Kampania społeczna "Wyłącz światła - włącz myślenie"

Teraz jest Cz, 14 lis 2019, 13:54

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]

Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 11 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Dziwny znak
PostNapisane: N, 7 paź 2012, 17:28 
Zaangażowany

Krystian napisał(a):
Samodzielnie jednak pomału zacząłem się zastanawiać analizować myśleć dociekać że jednak po co?Coś jakby trochę i do mnie zaczęło dochodzić.Bałem się jednak mandatów.Nieraz oczywiście jak przeparkowywałem auto czy mialem do przejechania niedużo gdzieś na bocznych drogach to nie świeciłem

Aż się uśmiechnąłem czytając to. U mnie było podobnie. Na początku myślałem, że skoro wprowadzają taki nakaz i trąbią, że tak będzie bezpieczniej, to widocznie tak ma być. Jednak jeżdżąc i świecąc w dzień jakoś mi to nie pasowało. Szczególnie wkurzała mnie świecąca deska rozdzielcza. Myślałem: po jaką cholerę to się świeci ? Wprawdzie mogłem ją przyciemnić, ale wtedy też przyciemniałem wyświetlacz. Spotkanie z policją i mandat, którym się straszy, nie bardzo mi się uśmiechał. Nieśmiało jednak próbowałem jeździć bez świateł, ale jak mi ktoś strzelił mapeta to posłusznie zapalałem. Nie było jednak ze mną tak źle do końca, bo kiedy kolega zaraz po wprowadzeniu tego nakazu jechał na rowerze i świecił to jednak zapytałem po co to robi i trochę się z niego śmiałem. Więcej już chyba nie świecił. Bo to początkujący rowerzysta był.

Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  

Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 11 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]